Annes

Rajstopy Model Melania 20 Nero - Annes

19,46 zł
Rozmiar
Kolor: Czarny
Ilość
Darmowa dostawa od 199 zł
30 dni na darmowy zwrot
Bezpieczne płatności BLIK, karta, przelew

Opis produktu

Rajstopy Model Melania 20 Nero marki Annes to czarne fantazyjne rajstopy w roznej wielkosci kropki z serii fantazyjnej, wykonane z wlokna Lycra. Kropki od dolu najwieksze, zmniejszajace sie ku gorze - taki wzor bardzo wysmuklal i podkreslal noge. Pasuja do szpilek i glanarow w roznych stylizacjach. Wykonane z poliamidu z elastanem i bawelna.

Czarny kolor i wzor gradientowych kropek wysmuklajacych noge to eleganckie, wyraziste polaczenie idealne do biura i na randke - te rajstopy sprawdza sie z sukienkami, spodnicami i roznorodnymiStylizacjami. Gradientowe kropki to oryginalny detal dodajacy nogi efektu wysmuklenia i podkreslenia naturalnego ksztaltu.

Material: 89% poliamid, 10% elastan, 1% bawelna. Annes - eleganckie rajstopy i ponczochy dla kobiet.

Szczegóły

Rajstopy z serii fantazyjnej. Wykonane z włókna Lycra. To fantazyjne rajstopy w różnej wielkości kropki, od dołu największe i zmniejszające się do góry, dzięki takiej aplikacji bardzo wysmuklają i podkreślają nogę. Bardzo ładnie przylegają do nogi i podkreślają ich kształt. Wzór sprawia, że rajstopy sprawdzą się znakomicie z różnymi stylizacjami. Idealne na randkę, a także do pracy. Pasują do szpilki i glanów, w zależności od doboru stylizacji.
Bawełna 1 %
Elastan 10 %
poliamid 89 %