Irall

Koszulka Model Cornelie III Black/Leopard - Irall

117,46 zł
Rozmiar
Kolor: Czarny
Ilość
Darmowa dostawa od 199 zł
30 dni na darmowy zwrot
Bezpieczne płatności BLIK, karta, przelew

Opis produktu

Koszulka nocna Cornelie III Black/Leopard od marki Irall to seksowny model z elastycznej satyny z odważnym wzorem leoparda na czarnym tle. Miękkie miseczki i regulowane ramiączka zapewniają komfort i idealne dopasowanie. Pakowana w eleganckie pudełko — idealny pomysł na prezent.

Satynowa tkanina z poliestru zachwyca subtelnym połyskiem i przyjemnym dotykiem na skórze. Zwierzęcy print w połączeniu z czernią tworzy odważny, ale jednocześnie elegancki wygląd na każdy wieczór.

Koszulka nocna Cornelie III w panterkę to propozycja dla kobiet kochających modne wzory. Odkryj swoją dziką stronę z marką Irall.

Szczegóły

Seksowna koszulka z miękkimi miseczkami, ramiączka regulowane. Koszulka wykonana z elastycznej satyny. Pakowana w pudełko. Idealna także na prezent.
poliamid 1 %
Polyester 99 %
RozmiarObwód w biodrachObwód w biuście
L92-100 cm92-96 cm
M87-96 cm87-92 cm
S82-92 cm82-87 cm
XL96-104 cm96-100 cm
XXL100-110 cm100-106 cm