Etna
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Elsa-33/M kolor M04 Pink - Etna
Opis produktu
Kostium kąpielowy Model Elsa-33/M marki Etna w romantycznym różowym kolorze M04 to idealna opcja dla kobiet ceniących kobiecość, wygodę i styl w letniej garderobie. Zaprojektowany i uszyty w Polsce z 80% poliamidu i 20% elastanu, miękka i przewiewna szybkoschnąca tkanina w różu jest odpowiedzią na potrzeby aktywnych kobiet spędzających czas przy wodzie.
Biustonosz bez fiszbin z usztywnianymi miseczkami na podszewce i wyjmowanymi wkładkami — wiązany na plecach i na szyi — daje naturalne podparcie i możliwość dostosowania do preferencji. Brazyliany o niskim kroju z wiązanym designem pięknie eksponują opaleniznę i kobiecą sylwetkę z subtelnym urokiem. Kostium pakowany w woreczek podróżny — gotowy na każdą letnia przygodę.
Etna Elsa-33/M Pink to różowy kostium kąpielowy bez fiszbin — polska produkcja. Wyjmowane wkładki, brazyliany z wiązaniem, szybkoschnąca tkanina, woreczek — propozycja dla kobiet, które pragną połączyć kobiecość z wygodą i czuć się promiennie pięknie na każdej plaży i przy każdym basenie tego lata.
Szczegóły
poliamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 38 | 93-97 cm | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 40 | 98-102 cm | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 42 | 103-107 cm | 83-87 cm | 94-96 cm |







