awama
Sukienka Model A581 Dirty Pink - awama
Opis produktu
Różowy brud — brzmi jak sprzeczność, ale ta subtelna, zgaszona tonacja różu to jeden z najbardziej zmysłowych odcieni w modzie. W tej zwiewnej sukience poczujesz się jak muza artysty — naturalna, nieskrępowana i magnetycznie kobieca.
Marka awama prezentuje luźną sukienkę w kolorze dirty pink, wykonaną z naturalnej, przyjemnej w dotyku wiskozy. Oversizowy krój sprawia, że pasuje na każdą sylwetkę i idealnie układa się podczas chodzenia. Dół sukienki zdobią falbany dodające lekkości i ruchu. Uszyta z przewiewnej wiskozy, zaprojektowana i uszyta w Polsce — idealna na lato.
Ta sukienka awama to letni must-have dla kobiet, które cenią naturalność i komfort. Wiskoza oddycha doskonale w gorące dni, falbany tworzą romantyczny, kobiecy efekt, a oversizowy krój jest zaproszeniem do bycia sobą. Już teraz uczyń dirty pink swoim letnim kolorem.
Szczegóły
Wiskoza 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 149 cm | 138 cm | 98 cm | 74-80 cm |
| M | 148 cm | 134 cm | 94 cm | 70-76 cm |
| S | 147 cm | 130 cm | 90 cm | 66-72 cm |
| XL | 150 cm | 142 cm | 102 cm | 78-84 cm |







